« candice accola » biography

26. července 2014 v 22:41 | © iheartaccola ♦ shelley |  candice accola ∞ biography

«CANDICE ACCOLA» Candice Accola je americká herečka, zpěvačka a textařka, která se nejvíce proslavila svojí rolí ve velmi úspěšném americkém seriálu, který je vysílán stanicí CW. The Vampire Diaries nebo-li Upíří Deníky, kde hraje krásnou inteligentni upírku Caroline Forbes.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jméno: Candice Accola
Celé jméno: Candice Rene Accola
Místo narození: Houston, Texas, USA
Datum narození: 13.5.1987 | 25 let
Povolání: Herečka, zpěvačka a textařka
Výška: 170 cm
Váha: cca 59 kg
Barva očí: modá
Barva vlasů: přírodní blondýnka
Otec: Kevin Accola
Matka: Carolyn Accola (dřive Clark)
Bratr: Kree Thomas Accola (mladší)
Status: zasnoubená s Joem Kingem
Role v TVD: Caroline Forbes

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Celým jménem Candice Rene Accola se narodila 13.5.1987 v Houstnu, Texas v USA a to Carolyn a Kevinovi, ale bohužel se odstěhovali a vyrůstala v Edgewood na Floridě, má jednoho mladšího bratra Kreea Thomase. Její matka byla předtím iženýrkou životního prostředí než se stala matkou v domáctnosti, otec dělá kardiochirurga.Oba rodiče jsou aktivními členy místní republikánské politické strany. Candice navštěvovala Lake Highland Preparatory školu, ale v polovině roku se přestěhovala do Los Angeles. Střední školu dokončila dálkově a absolvovala v roce 2005. Candice má dvě tetování. Candice v roce 2005 chodila s hercem Tylerem Hoechlinem z Teen Wolf [více o vztahů...]. Také pomáhá na různým dobročinných projektech a na projektech, které mají pomoci mládeži. Pokud tě Candice zaujala přečti jsi fakta.

Po šesti mesících, co se odstěhovala do Los Angeles získala smlouvu s Maverick Records na své CD s názvem It's Always the Innocent Ones. Sice album nemělo velkou slávu, ale v roce 2008 bylo vydáno do Japonska a tam mělo větší úspěch než v Americe. V Japonsku to mělo takový úspěch, že Candice byla zvolena mezi 10 top hudebních položek podle časopisu Burrn (hudební magazín, zvolili ji čtenáři v anketě). Candice se také zúčastnila turné Miley Cyrus, které se jmenovalo Best of Both Worlds Tour, jako podpůrná zpěvačka a tanečnice. Objevila se v roce 2007-2008 v koncertním 3D filmu Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert. V roce 2007 se objevila jako vedlejší postava ve velmi úspěšném filmu pro teenegery a to Juno. První seriál ve kterém si zahrála byl How I Met Your Mother nebo-li Jak jsem Poznal vaši Matku a to v díle s02e21 ~ Something Borrowed, který byl odvysílán v roce 2007 zahrála si tam Amy. Poté v úspěšném seriálu Supernatural nebo-li Lovci Duchů a to v díle s04e13 ~ After School Special zahrála si tam Amandu Heckerling a bylo to odvysíláno v roce 2010. Také si zahrálá v seriálu Drop Dead Diva nebo-li V Těle Boubelky díl byl odvysílán v roce 2010 zahrála tam postavu Jessicu Orlando a díl to byl s02e06 ~ Begin Again. Potom také si zahrála v seriálu Greek a to si tam zahrála Alice. V roce 2008 si zahrála v hororu Dead Girl [více o její kariéře...].
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama