Říjen 2014

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e07 ~ Do You Remember the First Time? [synopsis]

25. října 2014 v 21:06 | © iheartaccola ♦ shelley |  the vampire diaries ∞ 6th season ∞ synopsis

Když se vrací minulost, aby Elenu pronásledovala, je nucena svým problémům čelit s hlavou vztyčenou. Po noci na výroční benefiční akci Whitmoreského Lékařského Centra, se Jo svěřuje Alaricovi o své vlastní tragické minulosti. Mezitím se Stefan, Matt a Enzo uchýlí k extrémům, když Tripp nechce vyzradit informace o jeho upíro-zabijácké operaci a Caroline závodí s časem, když se šerifka Forbesová citne uprostřed nebezpečného plánu. Jinde se Tyler a Liv sbližují a Damon se zadrhne o zarážející vodítko, které obnovuje jeho naději.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e06 ~ The More You Ignore Me, the Closer I Get [synopsis]

23. října 2014 v 5:58 | © iheartaccola ♦ shelley |  the vampire diaries ∞ 6th season ∞ synopsis

Když Alaric zjistí, že na Jo nefunguje ovlivnění, požádá Elenu, aby něco zjistila o její minulosti. Caroline se dozví, že Tripp zajal Enza, a tak se spojí s Mattem a Stefanem, aby ho stihli zachránit dřív, než Tripp odhalí jejich skutečné identity. Sarah, která už ví nové informace o své minulosti, se vkrade do Trippovi kanceláře a je nucena se vypořádat s následky svých činů. Jeremy klesne na úplné dno. Damon je odhodlaný vzít věci do vlastních rukou, když se dozví znepokojivé zprávy.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e05 ~ The World Has Turned and Left Me Her [synopsis]

23. října 2014 v 5:56 | © iheartaccola ♦ shelley |  the vampire diaries ∞ 6th season ∞ synopsis

Elena pobízí Liama, aby se s ní zúčastnil párty v kukuřičném bludišti. Caroline se nezúčastní slavnosti, protože je zaměstnaná Stefanem, který se objeví a stará se o úklid nepořádku, který Enzo způsobil. Alaric se zúčastní párty, i když neochotně a za pomoci Eleny, ale nečekaná nehoda ho s Jo okamžitě zapojí do záchrany několika životů. Tyler se ocitne v nebezpečí, když je jeho vlkodlačí prokletí podrobeno zkoušce. Stefan vysvětlí Caroline, že má v úmyslu za sebou nechat Mystic Falls. Damon a Bonnie konečně učiní významný objev, který ovlivní jejich hledání cesty domů.

« candice accola » 18.10. 2014 ♣ Candice and Joe wedding in New Orleans

23. října 2014 v 5:49 | © iheartaccola ♦ shelley |  candice accola ∞ gallery updates
Dobré ráno, čtenáři. Moc se omlouvám, že jsem nepřidala všechny fotky a ani videa ze svatby, ale tak nějak na to nebyl čas, takže to přidáván teď. Jak už všichni asi víte Candy se vdala a strašně jí to samozdřejmě slušelo myslím, že tam jak má rozpuštěné vlnité vlasy s čelenkou tam vypadá dokonala naprosto božsky. Objevily se nějaké fotky myslím si, že jsou nádherné.« candice accola » 18.10. 2014 ♣ Candy and Joe wedding in New Orleans

19. října 2014 v 15:18 | © iheartaccola ♦ shelley |  candice accola ∞ gallery updates
Ano Ano lidi je to definitivní tato krásná mladá a talentovaná herečka je vdaná za Joea Kinga a svatva se konala 18.10. 2014 v New Orleans Candy to tam moc slušelo a vypadala božsky. Jsem za ní nesmírně šťastná...


« candice accola » 17.10. 2014 ♣ Photo Candy with Joe wedding

18. října 2014 v 20:39 | © iheartaccola ♦ shelley |  candice accola ∞ gallery updates
Takže lidi ano ano Candy měla svatbu!! Už je definitivně vdaná a samozdřejmě se objevila fotka jeden fanoušek je viděl a vyfotil je bohužel není moc kvalitní, ale i tak jsou krásní!! Vdávala se !18.10. 2014!


« candice accola » gallery updates #003

17. října 2014 v 21:18 | © iheartaccola ♦ shelley |  candice accola ∞ gallery updates
Konečně se objevily nějaké fotky a novinky o Candice, tekže to sem dávám vyšly tři fotky Candice tam na každé vypadá samozdřejmě úžasně jako vždy.

« 14.10. 2014 » Pán jménem Kevin zahlídl Candice v ulicích Atlanty a samozdřejmě Candy se s ním moc ráda vyfotila...« 2014 » Takže objevily se dvě fotky Candy z photoshootu, které fotila tento rok během své návštěvy na festivalu Savannah, no doufám, že to bude i v jiné kvalitě a doufám, že jich bude víc, no necháme se překvapit...


« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e03 ~ Welcome to Paradise [online & download]

17. října 2014 v 20:56 | © iheartaccola ♦ shelley |  the vampire diaries ∞ 6th season ∞ online & download

« ONLINE »
{online with CZ subtitles online english online with CZ dabing}
__________________________________________________________________
« DOWNLOAD »