Leden 2015

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e14 ~ Stay [synospsis]

26. ledna 2015 v 8:06 | © iheartaccola ♦ shelley |  the vampire diaries ∞ 6th season ∞ synopsis

Je poslední Jeremyho den v Mystic Falls a Elena nasazuje statečnou tvář, když nostalgicky vzpomínají na staré časy. Stefan a Caroline se začnou sbližovat při chystání chaty Carolininy rodiny, aby tam mohla její matka dožít své poslední dny. Během balení kanceláře se šerifka Forbesová obrací Damona, aby jí pomohl vyřešit jeden z jejích zbylých otevřených případů, který se týká Eleniných rodičů. Jinde, když násilná konfrontace s Enzem zanechá Jeremyho s úvahami, jestli odjet nebo ne, ocitne se Matt se svým životem na vlásku poté, co Enzo jeho a Sarah Salvatore naláká do nebezpečného plánu. Nakonec spěchá Caroline do nemocnice poté, co zjistí, že se to s její mámou zhoršilo.

[zdroj: nd-4fans]

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e13 ~ The Day I Tried To Live [synopsis]

19. ledna 2015 v 17:01 | © iheartaccola ♦ shelley |  the vampire diaries ∞ 6th season ∞ synopsis

Elena přesvědčí Jeremyho, aby spolu oslavili narozeniny Bonnie, která by to tak chtěla. Rozbitý Ascendent se podaří složit dohromady, proto se Damon, Elena a Jeremy snaží přivést Bonnie zpět, ale opět se něco pokazí. Stefan odhalí tajemství o jeho praneteři Sarah Salvatore, proto Enzo požádá neochotného Matta, aby mu pomohl. Jeremy začne konečně přemýšlet o svém životě, proto začne zvažovat opuštění Mystic Falls.

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e12 ~ Prayer For the Dying [synopsis]

19. ledna 2015 v 16:58 | © iheartaccola ♦ shelley |  the vampire diaries ∞ 6th season ∞ synopsis

Liv a Luke slaví narozeniny, proto přijde jejich otec a dvojčata se jej snaží přesvědčit, aby Jo a Kaiovi přenechal místo v obřadu sloučení. Tyler žádá Liv, aby si mohl pohovořit s jejím otcem, když zjistí, že obřad sloučení je dřív, než čekal. Plán Caroline na vyléčení matky se pokazí, proto Elena, Stefan a Damon zavolají Jo, která se šerifku pokusí zachránit.

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e11 ~ Woke Up With a Monster [synopsis]

19. ledna 2015 v 16:54 | © iheartaccola ♦ shelley |  the vampire diaries ∞ 6th season ∞ synopsis

Kai je mocný jako nikdy a drží v zajetí Elenu, když se učí ovládat své nově získané síly. V domě Salvatorů se Alaric a Liv snaží připravit Jo na blížící se obřad sloučení s Kaiem, ale rychle si uvědomí, že Jo je slabší, než si mysleli. Šerifka Forbes se vrací domů, proto Stefan s Caroline cestují do Severní Karolíny, kde pro ni chtějí najít lék na rakovinu. Stefan však necestuje do Severní Karolíny jen kvůli tomu, proto jej chytí Enzo, který chce vědět, co skrývá. Když Damon přijde na to, že Kai unesl Elenu, tak je nucený přehodnotit svoji strategii poté, co se nečekaný návštěvník snaží zapojit do jeho plánu.

« iheartaccola » information for affs

17. ledna 2015 v 8:58 | © iheartaccola ♦ shelley |  iheartaccola ♡ news on web
Ahoj zase vás zdravím. Chtěla jsem to udělat dříve, ale v affs mám prostě trochu zmatek, takže všichni, kdo jsou se mnou spřáteleni prosím jenom napiště jméno a název blogu. Děkuji! Samozdřejmě pokud se mnou už nadále nechcete být affs tak se nezapisujte a nebo jsem vám tuto zprávu neposlala na blog tak vy se zapište (jak jsem řekla mám v tom zmatek).

« candice accola » 07.12. 2014 ✖ The 41st Annual Mile High United Way Turkey Trot video

9. ledna 2015 v 12:57 | © iheartaccola ♦ shelley |  the vampire diaries ∞ videos
Jak už jsem psala před chvílí Candice byla na koncertě a tady je video fotky si můžete prohléhnout zde.

« candice accola » 07.12. 2014 ✖ The 41st Annual Mile High United Way Turkey Trot

9. ledna 2015 v 12:49 | © iheartaccola ♦ shelley |  candice accola ∞ gallery updates

Candice byla s Joeem na Trevor Projects. Byl to koncert v Los Algeles. Mohli jste tam vidět i Ninu Dobrev, Paul Wesley a nebo Phoebe Tonkin.

Ju1engyl 7gvrrd24 Ork4aprb 281qxagm

« candice accola » 17.11. 2014 ✖ The 41st Annual Mile High United Way Turkey Trot

9. ledna 2015 v 12:43 | © iheartaccola ♦ shelley |  candice accola ∞ gallery updates

Candice se účastnila společně se svým manželem Joeem závodu v běhání. Moc jim to tam spolu sluší...

Xup1l7po Xeyx0qfs Aj6mcidy Rsdwyhmt

« iheartaccola » infromation

9. ledna 2015 v 7:31 | © iheartaccola ♦ shelley |  iheartaccola ♡ news on web
Dobré ráno, návštěvníci je to celkem dlouho, co jsem nepřidala, ale slibuji, že dneska oběhnu všechny affska atd... Doplním i články, ptotože budu mít čas no a ještě napíši článek o tomto blogu. Vím, že jsem strašná, ale nemám opravdu čas kvůli škole. No to by bylo tak všechno tak dnes naviděnou...