iheartaccola ♡ video of the week

« iheartaccola » video of the week #006

10. listopadu 2014 v 17:43 | © iheartaccola ♦ shelley
Takže, tentokrát Delena video, jak jsem vám slibovala sice zase jsem našla úžasné video se Steroline, ale tohle mě fakt dostalo je to od úžasné TheSerialLove.


Doporučuji se podívat i na tyto videa: Delena video #001, Delena video #002, Delena video #003, Steroline video

« iheartaccola » video of the week #005

3. listopadu 2014 v 17:27 | © iheartaccola ♦ shelley
Další video se Steroline ano já vím jsem strašná, ale myslím si že Stefan v téhle sérii zatím chová jako největší blbec, když to řeknu slušně (nejdříve ve třetí sérii, ale co vyvádí teďkom tak ve třetí sérii byl zlatíčko). Mrzí mně to, né kvůli Stefanovi (moc jako postavu ho nemusím), ale kvůli Caroline, která se tam trápí asi nejvíce z nich kvůli němu.... Zase od úžasné a dokonalé KristinaOrtutova. Slibuji, že příště to bude s Delenou, protože myslím, že v té přiští epizodě to bude nejlepší výběr...

« iheartaccola » video of the week #004

14. října 2014 v 11:01 | © iheartaccola ♦ shelley
Táákže zase je tu video týdne a ano vybrala jsem to, co se stalo v prvím díle a ano je to Stefan a Caroline!! Tak nějak se omluvám, že to není Damon a Elena, protože jsem našla asi tak tísíce úžasných videí takže ma příští týden tady bude Elena a Damon slibuji! Akorát to bude hodně těžké vybrat ten nejlepší, možná sem dám i nějaké odkazy na ty ostatní. Tak a teď k tomu videu je prostě úžasný a je to zase od úžasné KristinaOrtutova.

« iheartaccola » video of the week #003

11. října 2014 v 20:28 | © iheartaccola ♦ shelley
Takže je to už dlouho, co jsem přidala video týdne a tady jedno je není to sice s Caroline, za což se omlouvám, ale prostě to sem musím dát je to s !!Katherine Pierce!! Jo ty vykřičníky moje nej postava je Caroline, ale Katherine byla něco a pořád stále jedna z nejlepších postav z TVD. Myslím si, že na tomhle se shodneme skoro všichni, ano byla mrcha, ale když si to tak vezmete její život nebyl dokonalý spíše pochmurný a zdrcující, takže jsem jí někdy fakt litovala. Tak teď k tomu videu jedno z nejlepších, co jsem s Katherine viděla a to mi věřtě, že sem jich viděla hodně! Zase je to od úžasné KristinaOrtutova.

« iheartaccola » video of the week #002

21. srpna 2014 v 12:49 | © iheartaccola ♦ shelley
Tak žádné nějaké obrovské novinky nejsou, tak jsem si řekla, že aspoň to video týdne zase bude s Caroline, tentokrát jsem si vybrala video best z páté série (homur), je úžasné! Doufám, že se vám to bude líbit... Udělala to úžasná Steroccola.


« iheartaccola » video of the week

10. srpna 2014 v 12:12 | © iheartaccola ♦ shelley
Takže mám tady pro vás první fan video tohoto týdne a je to fan video s Caroline, které naprosto zbožňuji. Udělala to skvělá KristinaOrtutova, kterou zbožňuju, protože má vždy krásná videa! Užijte si video.


 
 

Reklama