the vampire diaries ∞ 6th season ∞ synopsis

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e16 ~ The Downward Spiral [synopsis]

23. února 2015 v 9:51 | © iheartaccola ♦ shelley

Caroline vypnula své emoce a dává svým přátelům nečekané ultimátum. Stefan se snaží s Caroline něco udělat, ale spustí se nebezpečný řetězec událostí, který ho zanechá s Elenou v boji s časem. Damonův svět je obrácený vzhůru nohama, když se dozví zdrcující zprávu o matce Lily. Enzo se stále více zajímá o Sarah Salvatore. Bonnie začíná bojovat s následky návratu do skutečného světa.

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e15 ~ Let Her Go [synopsis]

23. února 2015 v 9:49 | © iheartaccola ♦ shelley

Caroline se snaží vypořádat s její současnou situací, ale jde to těžce, proto stráví den u Eleny. Elena si o ni začne dělat starosti, když si všimne podivné změny v jejím chování. Kai pociťuje nečekané důsledky sloučení, proto se Alaric obrací na Jo, aby mu pomohla. Bonnie se ocitá v neznámém světě. Matt a Tyler uvažují nad velkou životní změnou. Damon se snaží pomoci Caroline, aby se se vším vyrovnala, a přitom je nucen vzpomínat na svou vlastní matku.

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e14 ~ Stay [synospsis]

26. ledna 2015 v 8:06 | © iheartaccola ♦ shelley

Je poslední Jeremyho den v Mystic Falls a Elena nasazuje statečnou tvář, když nostalgicky vzpomínají na staré časy. Stefan a Caroline se začnou sbližovat při chystání chaty Carolininy rodiny, aby tam mohla její matka dožít své poslední dny. Během balení kanceláře se šerifka Forbesová obrací Damona, aby jí pomohl vyřešit jeden z jejích zbylých otevřených případů, který se týká Eleniných rodičů. Jinde, když násilná konfrontace s Enzem zanechá Jeremyho s úvahami, jestli odjet nebo ne, ocitne se Matt se svým životem na vlásku poté, co Enzo jeho a Sarah Salvatore naláká do nebezpečného plánu. Nakonec spěchá Caroline do nemocnice poté, co zjistí, že se to s její mámou zhoršilo.

[zdroj: nd-4fans]

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e13 ~ The Day I Tried To Live [synopsis]

19. ledna 2015 v 17:01 | © iheartaccola ♦ shelley

Elena přesvědčí Jeremyho, aby spolu oslavili narozeniny Bonnie, která by to tak chtěla. Rozbitý Ascendent se podaří složit dohromady, proto se Damon, Elena a Jeremy snaží přivést Bonnie zpět, ale opět se něco pokazí. Stefan odhalí tajemství o jeho praneteři Sarah Salvatore, proto Enzo požádá neochotného Matta, aby mu pomohl. Jeremy začne konečně přemýšlet o svém životě, proto začne zvažovat opuštění Mystic Falls.

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e12 ~ Prayer For the Dying [synopsis]

19. ledna 2015 v 16:58 | © iheartaccola ♦ shelley

Liv a Luke slaví narozeniny, proto přijde jejich otec a dvojčata se jej snaží přesvědčit, aby Jo a Kaiovi přenechal místo v obřadu sloučení. Tyler žádá Liv, aby si mohl pohovořit s jejím otcem, když zjistí, že obřad sloučení je dřív, než čekal. Plán Caroline na vyléčení matky se pokazí, proto Elena, Stefan a Damon zavolají Jo, která se šerifku pokusí zachránit.

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e11 ~ Woke Up With a Monster [synopsis]

19. ledna 2015 v 16:54 | © iheartaccola ♦ shelley

Kai je mocný jako nikdy a drží v zajetí Elenu, když se učí ovládat své nově získané síly. V domě Salvatorů se Alaric a Liv snaží připravit Jo na blížící se obřad sloučení s Kaiem, ale rychle si uvědomí, že Jo je slabší, než si mysleli. Šerifka Forbes se vrací domů, proto Stefan s Caroline cestují do Severní Karolíny, kde pro ni chtějí najít lék na rakovinu. Stefan však necestuje do Severní Karolíny jen kvůli tomu, proto jej chytí Enzo, který chce vědět, co skrývá. Když Damon přijde na to, že Kai unesl Elenu, tak je nucený přehodnotit svoji strategii poté, co se nečekaný návštěvník snaží zapojit do jeho plánu.

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e10 ~ Christmas Through Your Eyes [synopsis]

27. listopadu 2014 v 22:26 | © iheartaccola ♦ shelley

Vánoční prázdniny se blíží, proto se Bonnie snaží napodobit své oblíbené tradice a při tom vzpomíná na dobré časy. Caroline je překvapená příchodem své matky na Whitmorskou univerzitu. Jo zmizela, proto se Alaric obrátí na Damona a Elenu s prosbou o pomoc. Liv a Luke se ocitnou ve sporu, když jim Tyler sdělí jeho riskantní plán. Jeremy pomáhá Mattovi vykonat plán na složení Enza, ale jejich obavy narostou, když Matt zajde příliš daleko. Stefan je nucený povědět Caroline zdrcující zprávu.

Po této epizodě následuje VANOČNÍ PAUZA. Další díl bude až 22. ledna 2015.
info: edna

« the vampire diaries » 6th season ✖ s06e09 ~ I Alone [synopsis]

14. listopadu 2014 v 13:46 | © iheartaccola ♦ shelley


Damon se ocitne v problémech poté, co uskuteční plán, který si vyžaduje Alaricovu neochotnou účast. Když Elena sdílí s Jeremym nadějné novinky o Bonnie, je zaskočena jeho reakcí. Liv pomáhá Damonovi a Eleně s jejich plánem dostat Bonnie zpět, ale když věci naberou nečekaný obrat, visí na ní obtížné rozhodnutí. Někde jinde, když Enzovy akce překročí hranice, Matt bere věci do vlastních rukou a Kaiova existence je stále nebezpečnou hrozbou.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e08 ~ Fade Into You [synopsis]

2. listopadu 2014 v 15:25 | © iheartaccola ♦ shelley

Caroline a Elena připravují na koleji oslavu a při tom obdrží pár nadějných informací o Gemini covenu. Tyler je ochotný pomoci Liv, která s Lukem odhalila znepokojující informace o jejich čarodějnické linií. Zároveň odhalili hrozivé plány, které s nimi jejich coven má v plánu udělat. Večer se drasticky zvrhne a Jo se ocitá v boji o svůj život. Kai učiní nebezpečný objev, který jej přivede o krok blíže k vysvobození.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e07 ~ Do You Remember the First Time? [synopsis]

25. října 2014 v 21:06 | © iheartaccola ♦ shelley

Když se vrací minulost, aby Elenu pronásledovala, je nucena svým problémům čelit s hlavou vztyčenou. Po noci na výroční benefiční akci Whitmoreského Lékařského Centra, se Jo svěřuje Alaricovi o své vlastní tragické minulosti. Mezitím se Stefan, Matt a Enzo uchýlí k extrémům, když Tripp nechce vyzradit informace o jeho upíro-zabijácké operaci a Caroline závodí s časem, když se šerifka Forbesová citne uprostřed nebezpečného plánu. Jinde se Tyler a Liv sbližují a Damon se zadrhne o zarážející vodítko, které obnovuje jeho naději.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e06 ~ The More You Ignore Me, the Closer I Get [synopsis]

23. října 2014 v 5:58 | © iheartaccola ♦ shelley

Když Alaric zjistí, že na Jo nefunguje ovlivnění, požádá Elenu, aby něco zjistila o její minulosti. Caroline se dozví, že Tripp zajal Enza, a tak se spojí s Mattem a Stefanem, aby ho stihli zachránit dřív, než Tripp odhalí jejich skutečné identity. Sarah, která už ví nové informace o své minulosti, se vkrade do Trippovi kanceláře a je nucena se vypořádat s následky svých činů. Jeremy klesne na úplné dno. Damon je odhodlaný vzít věci do vlastních rukou, když se dozví znepokojivé zprávy.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e05 ~ The World Has Turned and Left Me Her [synopsis]

23. října 2014 v 5:56 | © iheartaccola ♦ shelley

Elena pobízí Liama, aby se s ní zúčastnil párty v kukuřičném bludišti. Caroline se nezúčastní slavnosti, protože je zaměstnaná Stefanem, který se objeví a stará se o úklid nepořádku, který Enzo způsobil. Alaric se zúčastní párty, i když neochotně a za pomoci Eleny, ale nečekaná nehoda ho s Jo okamžitě zapojí do záchrany několika životů. Tyler se ocitne v nebezpečí, když je jeho vlkodlačí prokletí podrobeno zkoušce. Stefan vysvětlí Caroline, že má v úmyslu za sebou nechat Mystic Falls. Damon a Bonnie konečně učiní významný objev, který ovlivní jejich hledání cesty domů.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e04 ~ Black Hole Sun [synopsis]

5. října 2014 v 10:22 | © iheartaccola ♦ shelley

Když si Damon a Bonnie uvědomí, že odhalení Damonovi minulosti jim může poskytnout vodítka k nalezení cesty domů, tak je Damon nucený přežít jeden ze svých nejhorších dnů života. Alaric se v nemocnici pohádá s Jo a rozhodne se pomoci Jeremymu, aby se postavil na nohy a vyrovnal se ze ztrátou Bonnie. Stefan se snaží ukázat Eleně, jaké je to začít od znova a vytvořit si novou identitu. Matt se ocitne ve znepokojivé situaci, když ho Tripp zasvětí do temného tajemství. Stefan je ohromený nečekaným návštěvníkem, který se u něj zastaví.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e03 ~ Welcome to Paradise [synopsis]

5. října 2014 v 10:19 | © iheartaccola ♦ shelley

Elena se snaží dostat do svého života trochu zábavy, proto pozve Caroline k jezeru, kde jí představí Liama. Tyler stále bojuje se svým vztekem, proto požádá Liv o pomoc. Stefan se vrací do Mystic Falls, kde hledá Enza. Zároveň je zaskočený, když si všimne podivné změny u Eleny. Enzo podnikne u jezera akci, která přinutí Matta k překvapivému odhalení. Jeremy zjistí něco nového o anti-magickém kouzle, které může ohrozit Elenin život. Damon a Bonnie narazí na něco, co je přinutí věřit v to, že nejsou sami.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e02 ~ Yellow Ledbetter [synopsis]

5. října 2014 v 10:17 | © iheartaccola ♦ shelley

Elena se obrací na Alarica, aby jí pomohl, jak dál se životem. Enzo je odhodlaný zachránit Damona a Bonnie, a tak se mu povede do svého týmu naverbovat Caroline, když ale postupují za svým cílem, tak zjistí šokující věc, kterou Stefan plánoval. Matt má starost o Jeremyho, který tráví až příliš mnoho času se Sarah, která se nově objevila v Mystic Falls. Druhá strana je definitivně zničena, a tak se Damon a Bonnie neochotně spojí, aby odhalili tajemství o tom, kde jsou a jak se dostanou domů.

« the vampire diaries » 6th season ♣ s06e01 ~ I'll Remember [synopsis]

14. září 2014 v 11:10 | © iheartaccola ♦ shelley

Elena se vyrovnávala se ztrátou Damona velmi netradičním a nebezpečným způsobem, a tak se po 4 měsících vrací na Whitmore Collage, kde začíná druhý ročník. Caroline, která se nemůže pohnout dál, se zoufale snaží najít způsob, jak odvrátit kouzlo, kterým Poutníci začarovali Mystic Falls. Zároveň je nervózní z toho, když jí Stefan nereaguje na telefonáty. Tyler je opět člověkem a ihned se dostane do bitky na fotbalové párty, která otestuje jeho schopnost kontrolovat svůj hněv. Jeremy se stále vypořádává se smrtí Bonnie. Alaric se snaží přizpůsobit novému životu upíra a ocitá se v trapné situaci, když pozná Jo (Jodi Lyn O'Keefe), překrásnou doktorku z univerzitní nemocnice. Každý si myslí, že šel Stefan hledat způsob, jak zachránit Damona a Bonnie, ale Elena zjistí, co má opravdu za luben a je tím šokována.

[zdroj: edna.cz]
 
 

Reklama